پیام فرستادن
خانه

Aristo Industries Corporation Limited

نمایه شرکت

صنایع Aristo تولید کننده پیشرو در رنگ، پوشش های تخصصی، پاک کننده ها، روان کننده ها و مواد شیمیایی MRO برای استفاده های صنعتی، خدمت به نقاشی، هنر و لوازم التحریر، خودرو، صنعتی، برق، سخت افزار و بازار ساخت و ساز است.

با 10 سال سابقه در صنعت شیمیایی خوب ما متعهد به کیفیت بسته بندی مواد شیمیایی و نمایش مناسب، استفاده و طراحی ایمنی تمام محصولات تحت نام تجاری Aristo است. ظرفیت تولید، کنترل کیفیت، توسعه محصول و مدیریت ترکیب با فلسفه عمل ما کمک می کند تا مشتریان خود را پیش از رقابت.

Aristo وعده داده است که محصولات با کیفیتی را که با استانداردهای زیست محیطی مطابقت دارد، ارائه دهد. تجهیزات ما با استانداردهای نظارتی، زیست محیطی و ایمنی ملاقات می کند. تمام محصولات سرب و CFC آزاد هستند.

ماموریت ما این است که نیازهای بازار تعمیر و نگهداری عمومی برای محصولات شیمیایی با کیفیت بالا را برآورده سازد و نیازهای بازار های مختلف را برای محصولات شیمیایی / راه حل های ویژه تامین کند. با رعایت نیازهای مشتری، به عنوان رهبر صنعت مورد توجه قرار میگیریم و به سطوح سودآوری و رشدی دست خواهیم یافت که ما را در سطح بالایی از عرصه رقابت قرار می دهد.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Aristo Industries Corporation Limited
Aristo Industries Corporation Limited
Aristo Industries Corporation Limited
Aristo Industries Corporation Limited
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

اروپای غربی

اروپای شرقی

خاورمیانه

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : آریستو

تعداد کارمندان : 100~150

فروش سالانه : 1,500,000-2,000,000

سال تاسیس : 2006

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Aristo Industries Corporation Limited گواهینامه ها چین Aristo Industries Corporation Limited گواهینامه ها چین Aristo Industries Corporation Limited گواهینامه ها چین Aristo Industries Corporation Limited گواهینامه ها